Skip To Main Content

Milk and Lunch Costs

Students will need to buy Milk cards if they want snack milk.
The cards are $9.00 for 20 days. 
Breakfast price for students: $1.35
Lunch prices are: $2.25 for children and $3.50 for adults.
Children will have a choice of the regular listed lunch item, a peanut butter and jelly sandwich, or ham and cheese.
The school will send a notice home with your child when their account is overdrawn.